top of page

NASZE CERTYFIKATY

organic_logo.png
gmp-logo-png-transparent.png

WSPÓŁPRACA B2B

Nasze usługi i produkty oferujemy również dla Klientów biznesowych. W portfolio naszych usług znajduje się m.in:

  • Łuskanie zbóż 

  • Tłoczenie oleju

  • Handel zbożem

  • Sprzedaż hurtowa produktów BIONEST (oleje, kasze, rośliny strączkowe)

OFERTA B2B

W firmie BIONEST stawiamy na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz usług. Posiadamy odpowiednie narzędzia oraz doświadczenie w przetwarzaniu i oczyszczaniu półproduktów, które docelowo wykorzystywane są w dalszym procesie produkcyjnym.

Do głównych filarów firmy BIONEST należy:

  1. Łuskanie zbóż – posiadamy duży magazyn z maszynami (bukownik i sortownik) do czyszczenia zbóż (głównie usuwanie łuski) - możemy oczyszczać około 8t dziennie. Głównie skupiamy się na organicznych zbożach: samopsza, orkisz i płaskurka.

  2. Tłoczenie oleju – posiadamy prasę i tłoczymy głównie ekologiczny rzepak.

  3. Pakowanie/ Konfekcja – ściśle współpracujemy z rolnikami ekologicznymi przy uprawie zbóż, które pakujemy w opakowania od 0,4 do 25kg.

  4. Skup i sprzedaż zboża – dzięki naszym relacjom z rolnikami oraz dzięki sieci, którą zbudowaliśmy z klientami w Europie, zajmujemy się skupem i sprzedażą zboża z Polski i Belgii do Francji, Belgii i Holandii.

 

Wszystkie te działania są powiązane z rolnictwem ekologicznym i zdrową żywnością. Aby zapoznać się z ofertą B2B BIONEST, zapraszamy do kontaktu.

 

Dlaczego warto skorzystać ze współpracy B2B?

 

Jeśli zajmujesz się produkcją zdrowej żywności, możesz zgłosić się do nas, a z chęcią pomożemy Ci przy wyżej wymienionych czynnościach. Warto skorzystać z naszej oferty, która obejmuje sprzedaż, łuskanie i skup zboża czy tłoczenie oleju, choćby ze względu na to, że będzie to tańsza opcja niż zakup własnych maszyn lub wynajmowanie nowej przestrzeni magazynowej.

Współpracujemy ze sprawdzonymi firmami, których usługi przetestowaliśmy za Ciebie. Organizację zostaw nam! Oprócz pieniędzy z nami zaoszczędzisz również czas, który musiałbyś poświęcić na samodzielne tłoczenie oleju, sprzedaż, skup i łuskanie zbóż. Możesz skorzystać z tego, na co pracowaliśmy przez wiele lat także przy naszej własnej produkcji.

Nasza ekologiczna misja

Zależy nam na tym, aby w Polsce pojawiało się coraz więcej przedsiębiorstw, które wytwarzają zdrowe, ekologiczne wyroby i prowadzą świadomą uprawę roślin z poszanowaniem natury. Wszystkie nasze usługi są świadczone tak, aby dbać o środowisko. Zacznij z nami współpracę już dziś!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page